5 июня 2015 г. 01:27

Що змінюється у свідомості людини, коли вона дізнається про смертельну хворобу, яка повільно вбиває її день за днем? Хтось падає у відчай, а хтось намагається прожити залишок цих днів так, як завжди хотілося.
Головна героїня, дізнавшись про "саркому", усвідомила всю нікчемність власного життя і лише за один-однісінький день змогла змінити себе, свою свідомість, звички і поведінку, зустріти нове кохання і почати знову мріяти..

"Кожній людині випадає двадцять один шанс на день щось змінити або хоча б трошки зрушити в своєму житті... Ми звикли думати, що шанс - то щось велике і доленосне... Ніхто і ніколи не помічає справжніх шансів, не бачить їх і не вміє ними скористатися, бо вони малі й, на перший погляд, зовсім незначні. Власне, кожен наш день - це ланцюжок шансів. Якщо ти помічаєш і використовуєш перший - на нього відразу ж нанизується другий, третій. І все вибудовується в правильному порядку. Ось такі пироги..."

Якщо ви розумієте, що живете не так, як хотілося б, якщо у вас поселився страх до змін, візьміть цю книгу до рук і обов'язково прочитайте. Ця історія з непередбачуваним кінцем змусить вас переосмислити своє життя і нарешті розбити бетонні стіни обмежень, які ніяк не дають вам почати життя спочатку.