8 мая 2015 г. 13:45

Блискавка найчастіше вбиває того, хто втікає від неї

Ось же вона летить на коні попереду свого загону, отаман Маруся, а над її шапкою розвивається шлик із написом "Смерть ворогам України!". І це вам не Орлеанська Діва, що воювала іконкою. Маруся доводила свою правду кулею.

Два тижні, довгих два тижні я тягнула ці 313 сторінок. Такий собі нонсенс-такі книжки я не можу читати довше за два дні, а тут раптом чималий термін.
Зізнаюся, що читалося мені важко. Навіть "Чорна Рада" далася легше. Ні, текст чудовий, мова автора неперевершена, а винна в цьому тільки моя неосвідченність у військовій справі й забудькуватість на історичні дати. Скільки ж разів я тягнулася до Інтернету та підручника Історії?....
Ця книга- знахідка для справжніх патріотів України, а також для тих, хто переконаний, що жінки-то слабка стать. Вона стане для вас надійним другом, змусить носити її з собою усюди, спати, їсти, вчитися з нею в руках. Не читала я тільки під час малювання, і то тільки через те, що рук не вистачало. Це сама Історія, адаптована для розуміння сучасною людиною. Історія, що змусить замислитись над тим, хто твій справжній ворог. Історія про любов, вірність, вражаючу сміливість і витривалість людської душі.
Пройде час, прийде досвід і освіченність, і я знову візьму цю книгу до рук. Впевнена, що враження мої будуть ще яскравішими.
Дякую, Василю Миколайовичу, за такий чудовий твір, за сльози і сміх, страх і гордість!