16 июля 2023 г. 14:04

5 Спойлер Стережися ліфтів.

Книга дуже сподобалась. Це моє перше знайомство із творчістю Макса Кідрука і, маю впевненість, не останнє. Пишаюсь тим, що є і в Україні автори спроможні скласти конкуренцію історіям видатних світових письменників, накшталт Кінга. Історія в книзі все як я люблю -загадки, містика, наука та реальне життя тісно переплітаються і закручуються у динамічний сюжет, від котрого важко відірватися. Всі герої досить гарно прописані, персонажі, начебто, живі і змальовані із людей, що мешкають десь по сусідству. Особливо сподобався персонаж дідуся Арсена , якій намагався виправити свої недоліки виховання сина на внукові, та приділяв багато уваги його розвитку та спілкува з ним. Загалом я б назвала цю книгу моторошною фантастикою. Деякі моторошні моменти заставляли мене стрибати із сторінки на сторінку і зазирати вперед щоб дізнатися скоріше розв’язку. А я, доречі, перечитала доволі багато моторошних та жахливих історій, та мене важко здивувати чи налякати жахачками, але Кідруку це вдалось. Люблю книги без геппі енду, вони, чомусь, мене сильніше вражають і дають змогу більше замислитися.