12 марта 2014 г. 17:22

От дивно якось так буває: коли одного і того ж автора поезію ти любиш, а прозу - ну ніяк (у мене такий парадокс із Іздриком наразі). А от із Андрієм Любкою все навпаки: його вірші мене збивають з пантелику і викликають відчуття внутрішнього непорозуміння, на кшталт "шо це???", а от проза його... ну це зовсім інша розмова)
Якась по-жіночому плавна, деталізована, приємна (там, де він не розписує акти дикого сексу :-))
Таке враження, що він розповідає дійсно саме про те, що зараз бачить перед собою, настільки прописаний кожен момент.
Кажуть, найкраща брехня - та, яка має купу дрібничок, уточнень, паралельних історій - тоді важко зрозуміти, що людина каже неправду, так легко одна тема переходить в іншу. І такий обман дуже важко викрити.
Так от, у мене таке відчуття, що Любка - або дуже вправний брехун по житті, або не такі вже й вигадані оті всі його історії, герої та умови)))

Навіть не чула про такого... Цікаво :)

якщо матимеш нагоду, почитай обов*язково) мені здається, що він досить перспективний персонаж в укр л-рі)

Так, треба буде придивитися :)

умови трохи вигадані, трохи прикрашені, і з вигадками у житті у нього теж гаразд)))

от чомусь його зовнішність у мене не стикується із образом героя-коханця, із яким він себе ототожнює) принаймні, мені так здається)

згідна на 100%. але якщо він так завзято копіює Андруховича - може, колись і буде толк)

будемо сподіватися)

та.... у моїх мріях Андруховича та Ірванця ніхто не переплюне))

хм... може, незабаром з*явиться якийсь новий герой?)

я надаю перевагу класиці)

Андрухович із часом теж стане класикою))))

так я його і мала на увазі. він - уже класика сучукрліт))) як і всі бубабісти))

згідна) просто в мене ще сидиться якесь дитяче сприйняття, що класик - це той, хто вже в кращих світах))))