15 мая 2023 г. 22:21

5 Перша сімейна сага

Це була моя перша сімейна сага і мені нуу дуууже сподобалося. Немов я жила поряд з Маркусом, Вуді та Гілелем. Нам з перших сторінок розповідають, що буде якась Драма, що живим залишится тількі Маркус. Але про Драму нам розкажуть трошки пізніше, а спочатку буде дуже гарне життя балтиморськіх Гольдманів. З кожною сторінкою я не могла повірити, що цю сім’ю буде спіткати таке горе, що в живих ніхто не залишится. Це не просто Драма, а трагедія. Трагедія, що люди могли все вирішити просто розмовою, сісти і поговорити про все що відбувається, поділитися що наболіло. Думаю проста розмова могла б запобігти цю Драму. Але кожен обирає проживати свої почуття самотужки, або робити висновки самому, не розібравшись.

Тема заздрощів тут розкрита на 100%. Наскільки заздрощі можуть бути отруйними - настільки ці почуття перекривають все добро, що робить оточення. Не просто так заздрість - це смертний гріх, бо вона призводить то руйнівних наслідків.

Це друга книга прочитана мною цього автора, але вона для мене найкраща. Хоча першу книгу автора хвалять більше, мені ця книга сподобалася набагато більше. Це книга де з перших сторінок тобі цікаво, а не з 50 чи 100, книга яка проживаєш все разом з героями, книга яку не хочется відпускати. Дуже раджу її до читання, вона підходить всім.

Буду очікувати переклад 3 книги цієї серії, хоча в цієї книги спільного з “Правда про справу Гаррі Квеберта” тільки головний герой, тому сміливо можете брати в будь-якому порядку читати.