ludas1989

Книжковий співчарник

22 апреля 2023 г. 22:59

Подивившись на обкладинку можна собі уявити святковий настрій, кохання, омела, Різдво і дива. Саме в цій ви можете очікувати на все це, але... В кінці книги ви не будете раді, що взялись за неї. Я не хочу спойлерити, що там може чи не може статися з головними героями. У вас є можливість дізнатися все самостійно.

Здається, кожного Різдва з Джозі стається щось погане.

Напередодні Різдва хлопець Джозі зраджує її з колегою по роботі. І життя не таке святкове, адже Різдво і так для неї має трагічний характер вже багато років. Мало всього цього, Джозі збиває велосипедом хлопця, звати його Макс. Обійшлося без травм, та дізнавшись, що він сам далеко від родини напередодні свята, Джозі лишається на деякий час з ним, запрошує на напій і домовляється показати наступного дня святкову ярмарку.

Джозі і Макс проводять разом декілька веселих днів, в яких сміх, секс та навіть закоханість. Вона відкриває для нього душу та таємницю сім'ї. А потім він зникає залишивши тільки записку, навіть нічого не пояснивши, таке собі прощання.

Але... Це ще не кінець. Протягом наступного року їх шляхи перетинаються не один раз. Що не дає їм бути разом чи можливо вони самі не готові до відносин один з одним?

Точно підійде фанатам творчості Ніколаса Спаркса та роману "До зустрічі з тобою".