LeRoRiYa

Тысячи жизней вместо одной

28 сентября 2013 г. 19:58

Пронизлива книжка.
Трохи неочікувано, як для Дашвар.
Вона,звісно і раніше була майстром оспівування діалектики душі й внутрішнього світу, але ж це - справжнісінький психологічний детектив-трилер.
У мене не вистачає слів, щоб описати своє захоплення, настільки я зараз затоплена емоціями й почуттями, що викликала у мене ця книжка.
Вона мені не просто сподобалася, вона мене ошелешила, захопила в полон, причарувала.
Раджу всім.
І ще одне: особисто я була така розчарована трилогією "Биті є", що дуже сумнівалася, чи варто взагалі купувати цю новинку. Але допитливість пересилила. Тепер аніскільки не шкодую. Одна з кращих книжок Дашвар!

Я зараз почала читати, і з кожною сторінкою думаю:"нашо я це читаю, а??"
В мене ще куча емоцій від читання перших двох книг роки три назад, але цю теж купила, хоч розчарувалася трилогією Биті Є

Чесно кажучи, початок і мене розчарував, а потім затягло, і шарм в книзі знайшовся.

а з якої десь сторінки затягло??:)))))) Якщо хоч приблизно памятаєш?

Мені зараз дуже цікаво, чому ця Майка така дивна і від чого вона ховається. Сподіваюсь знайти далі відповіді)

Десь близько до сотої - от тільки 90+ чи 100+ - не пам'ятаю.

Чекала на рецензію. Розбирає цікавість мене до цієї книги, хоч після "Мати все"і заріклась, що Дашвар більше не читатиму. Майстерно написана соціальна багнюка, яку неможливо не дочитати, а після залишається легкий стан шоку. Чи може то я така вразлива. Думаю все-таки ознайомитися ще з декількома її книгами.

У мене був такий самий шок після трилогії "Биті є". Коли я її (цю трилогію) читала, мені на душі було дуже млосно. А читаючи я ще більше заглибилася в цей стан, а потім ледве переборола цю депресію. Розчарування було жахливе. Взагалі думала не купувати нову книжку, але все ж купила. І не пошкодувала.

Тільки що дочитала. Цю фразу Ви в мене з язика зняли))))

І неможливо ж не дочитати))))

Якщо не читали "молоко з кровью" та "Село і люди" і в житті не хватає стану шоку-раджу)))
Читала роки зо три назад, а стан шоку ще є)))

А вот мне Молоко запомнилось, как пронзительная история любви.
Видно, карпатские корни дают о себе знать - о селе читать тянет и тянет...
Какой же талант эта Дашвар! Так плевать в душу, чтобы после не хотелось вытираться, а хотелось ещё...

Какая точная формулировка! Полностью согласна.

І я дуже хочу вже прочитати цю книгу!
Хоча, бачу,трилогія не лише мене розчарувала. цікаво, що очікувати від цієї

Гарантувати, що книжка вам сподобається, не можу. Проте вона однозначно краща, ніж "Биті є", принаймні як на мене.

Як на мене, краще ніж трилогія, але емоційно слабкіша за перші дві

Так, з емоційної точки зору згодна.

Прочитала у Дашвар майже все, окрім трилогії БитіЄ. Сестра сказала, що трилогія зовсім не схожа на інші її твори.
Але судячи з цієї рецензії треба й собі приглянути "На запах м'яса")
Сама улюблена у неї "Мати все"

Слава богу, не меня одну трилогия разочаровала.

і я була розчарована трилогією..а "На запах м'яса" розбудила знову мою прихильність до книг Дашвар)

Тільки закінчила читати. Враження на мене книга зробила велике . Не могла відірватися...помісь багнюки і цікавості....