11 июня 2022 г. 15:19

"Лети або тремти"  Стівен Кінг і Бева Вінсент.

Тільки оповідання старини Кінга та його сина і сподобались. Все інше, середньо. Сказати, що жахливо, не можу.

Жахливо коли ти летиш на висоті  10000 км тоді я напевно думаю, що буде тремтіти все.

Чесно кажучи, важко щось писати про книгу, адже не перейнявся всією суттю. Але зрозуміло одне, що Кінг намагався показати нам те, який жах літати на літаку, це більш внутрішня проблема, яка породжує в собі таке, як гремліни, чудовиська тощо.

До речі, мені сподобалась оповідь від Конандойля. Оо, цей автор за часів школи такого шуму наробив. Я тоді практично всі книги та оповідання перечитав.

Декілька цікавих історій безумовно, є і ті, над якими потрібно замислитись. Але взагалі не всі оповідання підпадають під це.

У кого клаустрофібія не читайте, бо для вас це буде важко. Практично всі оповідання всередині літака, тому може стати зле.

Взагалі важко оцінити всі оповідання під однією обкладинкою, різні вони, не скажу, що збірник поганий, але і не скажу, що гарний. 50/50. Є декілька цікавих звісно.

Мені сподобалось, як розподілили всі оповідання. Є сучасність, а є 100 років потому і є майбутнє. Це теж додає, чогось цікавого.

Взагалі, прочитати потрібно. Але не очікуйте "Вау".

7/10