12 февраля 2022 г. 16:55

Роландова подорож до Темної Вежі триває. Проте на цей раз він повинен знайти для себе подорожніх, товаришів, що розділять його участь. На все свій час, і саме в такі певні моменти перед ним з'являються двері, що відчиняють портал в інший світ. Проходячи крізь них, Роланд всиляється в тіло чужинця, якого повинен видобути для себе, тим самим врятувавши життя і душу людини. Його мета-видобути трьох. Ніхто і не казав, що це буде легко чи весело. Але гріх скаржитися, що не захопливо.

Одразу почну з претензії щодо назви книги, вона логічна, проте чому не зберегли оригінальну назву-залишається для мене загадкою. Все що буде далі, тільки про хороше, бо ця книга насправді сподобалася дуже.

Цікаві істоти-омари, що ранять Роланда, це єдине, що залишилося від казки, бо вся решта історія це суцільний фантастичний трилер. Фентезі це зовсім не мій жанр, але тематика цих книг сприймається легко. Кожен з нових героїв цікава та особлива харизматична особистість, що має певне непросте життя. Попри це на кожному кроці лунає ненормативна лексика та хороші жарти з нотою сарказму та самоіронії. Якраз вони чудово розбавляють напружені моменти й додають їм перчинки. Що дуже потішило, так це мінімум води і непотрібних описів (це був чистий кайф, знаючи особливість автора), хороша динаміка до фіналу, та щирість і емоційність героїв. Деякі моменти хотілося просто смакувати.

З об'ємом, що є майже вдвічі більшим за першу частину циклу книга читалася навіть швидше. Не відчувалося багажу сторінок, текст легкий, хоча місцями автор забував про абзаци, проте це зовсім не обтяжувало книгу, скоріше просто кидалося в очі. Тепер з нетерпінням чекаю коли візьму наступну частину. Надіюся, автор тільки набирає оборотів.