27 ноября 2021 г. 22:57

Неймовірна атмосфера повоєнного Сіднею так описана може бути лиш Колін Маккалоу. Чиста і світла історія про пошук себе, бажання свободи та любов.

"Янголятко" Колін Маккалоу @ksd_bookclub

Гаррієт Перселл - мрійлива 21-річна дівчина зі старомодним іменем та неймовірним бажанням жити по-справжньому. Нова робота в лікарні "Квінс" дає їй шанс змінити життя на 180°. Нова робота, нові знайомі,  нове житло, нове кохання та маленьке янголятко Фло дадуть Гаррієт нове життя.

Я і забула, що читала цю книгу ще років 8-10 тому. Я думала, що вона не потрапила під мій погляд як і "Ті, що співають у терні". А все банально просто: анотація ніяк не відкликалась в моїй пам'яті, такого не читала. От тільки анотація дуже далека від самої книги. Ні, вона вірна, але сильно недоречна. Десь на 50-ій сторінці все стало на свої місця.

Книга чудова. У Колін Маккалоу є одна риса, якою я щоразу захоплююсь - її герої справжні. Історії, які вона розповідає вже колись з кимось сталися (не в деталях,  а загалом), та і стаються.

"Янголятко" - це легкий подув вітру, який знесе всі переживання і тружнощі. Щира історія життя, написана у формі щоденника дівчини, яка просто хотіла бути щасливою.