22 августа 2021 г. 22:04

5 Це було круто!

Уявіть майбутнє, в якому найліквіднішим вашим майном стає ваше ж тіло.

Мало того, що його можна продати, здати та взяти в оренду, закласти у ломбард і т.д., так можна взагалі купити собі новеньке тіло (будь-якої статі, до речі) і оселитись в ньому.

У когось навіть «бізнес» налагодився: народжувати дітей і продавати їх корпорації «Тіло ТМ», а вона вже в свою чергу «виростить» це тіло для продажу.

Моторошно?

Скажу чесно, є трохи…

Головний герой - Юрій ( він же доктор Паскуда), якого корпорація змусила працювати на себе і переселяти душі людей в інші тіла. Утримуючи в себе душу його коханої, вони забезпечують собі його покірність.

Та в його жилах тече гаряча дика кров, що не дасть скоритись такій долі. Саме доктор знайде спосіб дати відсіч корпорації і зробити перший крок до руйнування встановленного ними всесвітнього порядку.

Але чи можна насправді знищити всемогутню «Тіло ТМ»? Маленька людина проти міцних лещат великих людей світу цього. Боротьба нерівна.

Той випадок, коли в книзі велика кількість персонажів, але вони тим чи іншим чином пов‘язані між собою. І майже кожен зіграє свою роль у фіналі.

️ Це історія, яка захопила мене не одразу. Місцями я невдоволено пхикала і доколупувалась до деталей, але у фіналі пазл склався і всі нюанси отримали пояснення.

Книгою вражена! Не сподобався лише епілог (як на мене, він був зайвим). ️

Цікаво, чи порадує нас авторка продовженням. Але навіть без нього - книга самодостатня і посідає особливе місце на моїй поличці сучукрліту. Також хочу зазначити, що оформлення (чорний зріз та золоте тиснення) - особливий кайф для естетичного задоволення книголюба!

️ Замислилась над «благородною» частиною ідеї переселення душі: це ще один шанс людям, наприклад, з вадами здоров‘я та інвалідністю, жити повноцінним життям. Але хіба ми - Бог, щоб втручатись у такі справи?