18 августа 2021 г. 17:14

5 Спойлер

Ця історія починається книжково-кіношно, коли на світлофорі зустрічаються двоє, і вже не можуть відвести очей одне від одного. Коли, не знаючи імен сідають в таксі і їдуть, забувши реальність. Але ці романтичні казки закінчуються, коли пристрасть заходть за межі...

Заради Адама вона покинула друзів та чоловіка, з яким мріяла про сім'ю. Все тихе та стабільне враз змінилося на солодкий полон. Еліс не просто об'єкт обожнювання Адама, а скарб в його сильних руках. Проте чоловік вперто береже своє минуле і спогади про інших жінок, хоча в світі альпінізму він зірка і рятівник. І саме з книги про останню трагічну експедицію і з інтерв'ю журналам Еліс по крихтах збирає інформацію. Хто є тим чоловіком, якому належить її життя? Яке чекає їх майбутнє з таємницями минулого?

Роман про одержимість-найвлучніше її гасло, і якщо на початку це слабо проявляється, то фінал ставить на цьому дійсно жирну крапку. І скільки би книг чи фільмів не дивилася, розумію, що це кохання, просто в такій хворій формі, що переходить за межі розумного та "правильного". Прихована агресія, аб'юз, обмеження волі людини, маніпуляції під гаслом "кохання навіки". На жаль, в житті такі стосунки не рідкість, і не завжди це закінчується хеппі-ендом.

Варто звернути увагу, що книга написана в 90-х, тому я постійно ловила себе на думці-де мобільники, чому листи?- та інших уже незвичних нам речах. Попри все, я залишилася під приємним враженням від історії та всіх деталей. І я дійсно залишилася здивованою фінальною поведінкою головних героїв, не банально, не клішовано. А напруга тримала від початку і до фінальної крапки.

Але хочеться наголосити на тому, що їй варто дати вікове обмеження 16+. В книзі присутні еротичні сцени, та еротично-жорстокі.