9 февраля 2021 г. 12:59

Знайомство з Мельником пройшло успішно, пізнання української літератури з ним точно продовжиться.

Від початку до самого кінця книга не відпускала, до головного героя почуття змінювались, єдине що не мінялось це фонове співчуття. Щоб зробила я на його місці? Як це, жити усе життя сліпим, навіть не знаючи що таке "сліпий" і в один день прозріти і побачити в якому жахливому світі ти живеш. Що далі?

Не дивлячись на те, що книга достатньо невелика, автор зумів розкрити персонажів, і залишити простір для роздумів кожному читачеві. Дивний світ, дивні правила, але полишати цю книгу бажання не було зовсім.
Багато людей навіть за наявності очей живуть в сліпому і обмеженому "близькому просторі", де сміх - це рудимент, а люди навколо просто звук, і не більше. Далекий простір відкритий для усих людей, але мало хто ним користається, і навіть не кожен здатен його бачити.

Не зважаючи на те, що світ повністю вигаданий, паралелі з нашими реаліями провести не важко, а пошуки самого себе у людей займають чи не все життя, і добре якщо хоча б колись закінчуються успішно. Дуже рекомендую читати.