18 января 2021 г. 15:11

Ця дитяча книжка - весела та смішна книга про велику сім’ю та маленьку квартиру. Ці цікаві пригоди дуже звеселять вас. Тато та вантажівка заробляють їм на життя чесним, складним способом. Він працює кур'єром чи щось схоже на це. Вантажівка навіть стала членом їхньої родини.

На декілька розділів у книжку приєднується бабуся. З нею все стає веселішим і смішнішим. Мені в задоволення було дізнаватися, як бабуся пізнає світ, не розуміючи теперішніх ситуацій. Проїзд на трамваї зразу на скільки хочеш зупинок, а не на одну, і ще багато чудового.

8 дітей. Як же це весело їм там напевно. Я навіть не розумію, якщо у мене є тільки одна сестра і ми майже цілий день бісимося й ганяємо по квартирі, то як же буде з 8 дітьми? Я навіть боюся уявити. А мамі, напевно, вже починає паморочитися у голові від такого натовпу.

Про саму книгу. Вона складається з декількох розділів - послідовних історій з життя цієї сімейки. Але кінець мені не сподобався. Все добре йшло, йшло, але тут БА-БАМЦ! І сумно у самому кінці.

Инстаграм