14 декабря 2020 г. 17:56

Дуже незвичні відчуття після прочитання! Книга розповідає нам про хлопця, який мріє про чарівну країну - Терабітію. У ній живуть тільки він, його подружка Леслі, песик принц Терріан і їхні вигадані піддані. І усі мріють. Навіть їхні піддані мріють разом із ними. А мріяти - це круто.

Але зовсім не круті їхні причини створення країни. Цю країну створили вони, щоб втекти від сірої буденності і їхніх проблем у житті. А проблем було немало. Вони намагалися сховатися у свій щасливий світ.

Ця країна приносить радість у серце Джесса, головного героя оповіді. І не тільки йому, а й Леслі, принцу Терріану і вигаданим підданим. Ця радість була у їхньому серці. Радість була разом із ними.

Школа, школа, школа... Для деяких це погано, але не для Джесса. Здається йому подобається ходити до школи і розмовляти з Леслі. Разом вони - король і королева Терабітії. Це дійсно непереможна парочка!

Кінцівка книги видалася не зовсім такою як я очікував, але тим не менше книга цікава. Після її прочитання у моєму серці залишилося приємне враження.

Инстаграм