kallisto_kyiv

23 ноября 2020 г. 10:43

Стежу за новинками ВСЛ, тож ця не пройшла повз мене. Мені подобається вибір книжок, які вони видають - купую чи не кожну другу. Ця книжка про мандри і сім'ю - я не довго думала і купила. Читала в ел. вигляді.

Оповідь ведеться від трьох осіб: мати Анна і її дві доньки - Клої (17 років) і Лілі (12 років). Анна - заклопотана і втомлена офіціантка, виховує доньок сама. По всіх фронтах проблеми - з роботи звільнили, машина зламалася, та ще й колектори напосідають. І Анна робить може не такий розумний хід, але він чудово працює для їхньої маленької сім'ї. Вона бере трейлер і їде в тривалу мандрівку на північ. В дорозі вони краще пізнають одна одну і стають справжньою сім'єю. Дівчата ростуть без батька, а мати зазнала насильства від чоловіка, як ми дізнаємося згодом, але зробила все, щоб дівчата знали, що в них є люблячий їх тато. Та тато ніяк не допомагає виплачувати взяті ще ним кредити, і обманює доньок щодо свого життя. Клої так прагне любові, що готова зробити все, щоб її черговий новий бойфренд її не покинув. А Лілі весь час булять у школі, хоч вона така життєрадісна, що їй взагалі не до того і вона наче не помічає і не розуміє, що то взагалі-то була образа. І ось ця різнобарвна компанія вирушає в мандрівку. Спершу їм не дуже комфортно разом, бо вони не звикли проводити стільки часу в такому тісному просторі і спілкуючись 24/7. Бувають і сварки, і нерозуміння, але поступово вони живуть все мирніше і все більше цінують одна одну. Поступово між ними зникають непорозуміння і відчуженість, і додому вони повертаються вже іншими людьми.

У книжці є захват від нових пригод і місць, які вони відвідали, романтика подорожі, любов і підтримка, і розуміння, що разом все можна подолати. Раджу як легке мотивуюче чтиво.