2 октября 2020 г. 16:09

4 Сильвер-Бей - чудесный маленький городок, но даже кусочек рая может опротиветь, если тебе запрещают его покидать.

Існує думка, щоб втікти від свого минулого - потрібно змінити коло спілкування, викинути старий одяг та переїхати до іншого міста. А думки? Як втікти від власних думок та спогадів?

Так, одного разу від трагічного минулого втікає Ліза МакКалін до маленького містечка, до якого прилягає залив Сільвер-Бей в Австралії.

Те, як описаний залив та життя містечка - нікого не лишить байдужими, адже поринувши в рядки роману ви відчуєте те солоне повітря, гарячий пісок під ногами, невиносиму спеку та запах риби. Також, разом із переслідувачами китів та дельфінів будете радіти їх міграції, спостерігати за тим, як близько лодки пропливає мама-кит із своїм малям, а також почуєте ту славну пісню горбатого кита.

На просторах міста стоїть готель, котрим керує Кетлін - котра в далекому минулому, в свої 17 піймала акулу.

Одного разу до готелю приїздить молодик, на ім'я Майк - представник компанії, яка в майбутньому хоче на березі цієї затоки побудувати курорт преміум класу, з шикарними готелями та спа. Затока Сільвер-Бей - ідеальна для даного проекту, адже надасть змогу окрім релаксу також займатися водними видами спорту.

Звісно при реалізації проекту містечко буде переповнене туристами, котрі будуть приїздити аби відпочити від шумних міст, а також активно провести час.

А як же міграції китів? Адже вони від шумних звуків та рухів губляться в просторі, панікують і можуть викинутися на берег, де їх чекає неминуча смерть.

Поряд з цією проблемою, відчувається тісний зв'язок головної героїні з минулим, адже це все впливає на її настрій та атмосеру на кожній сторінці із книги.

Завдяки Майку запустили проект по забудуванню міста, але коли про це дізналися переслідувачі китів та інші жителі - вони зрозуміли, що Майк приїхав не лише помилуватись затокою та відпочити від багатоповерхівок.

Загалом мені сподобалась атмосфера книги, детальний опис та тепло, що панувало в спілкуванні між героями, але чимось виділити книгу не можу, хіба тим, що дізналась багато нового про морських жителів.

Легко, умісно та тепло.