Nina_M

7 августа 2020 г. 13:28

На що я чекала:
Історія про підлітків, які приїхали на літо в село до родичів. Купання-кохання-зітхання-засмагання...

Що я отримала:
Цікавезну підліткову якісну книжку про те, як почуваються міські підлітки в селі, і про те, що їх хвилює та захоплює.
Звісно, кохання-зітхання й купання-засмагання у повісті присутні, але вони десь на другому плані, на фоні, адже на авансцені - містична складова твору: прадавні перекази старожилів про таємничі події, які колись відбувалися в цьому селі, й їх раптова реінкарнація в сьогоденні.
А головне, що автор підводить читача до дуже важливої думки: жодна подія, навіть дріб’язкова на перший погляд, не проходить без наслідків.
Чудова книжка для літнього читання!

Для тех, кто читает на русском

Чего я ожидала:
История о подростках, которые приехали на лето в деревню к родственникам. Купание-любовь-морковь-загорание...

Что я получила:
Интереснейшую подростковую качественную книгу о том, как чувствуют себя городские подростки в селе, и о том, что их волнует и восхищает.
Конечно, любовь-морковь и купания-загорания в повести присутствуют, но они где-то на втором плане, на фоне, ведь на авансцене - мистическая составляющая произведения: древние предания старожилов о таинственных событиях, когда происходили в этом селе, и их внезапная реинкарнация в настоящем.
А главное, что автор подводит читателя к очень важной мысли: ни одно событие, даже пустяковое на первый взгляд, не проходит без последствий.
Замечательная книга для летнего чтения!

Книга прочитана в групі "Читаємо українською!"
Моє літнє ЧУ(до)