9 июля 2020 г. 22:52

4 Як розпочати діяти ?

Серед безлічі мотиваційної літератури є книга Джона Ейкаффа, яка виокремлюється серед інших простою, лаконічною назвою «Почни». Одразу спойлер: книга не дуже інформативна, і основна думка в ній, як не дивно, це просто «почни щось».

Проте, я виокремив декілька вартих уваги думок, які все ж можна взяти для себе з цієї книжки:

Починайте чимшвидше. Не чекайте на сприятливі обставини, ідеальні умови для того, щоб почати давній задум. Почніть щось, не залежно від того, чи це вивчення нової мови, зайняття танцями чи відкриття бізнесу. Краще робити помилки, ніж не робити нічого.

Користуйтесь чужим досвідом. Знайдіть людину, яка досягла того результату, який хочете ви, і запитайте як їй вдалось досягти таких результатів. Важливо переймати не тільки позитивний, але й негативний досвід, щоб не робити аналогічних помилок.

Знайдіть для себе вільний час. Півгодини часу вдень допоможуть вам маленькими кроками наближатися до своєї цілі. Але, не варто викрадати час, що належить вашій сім’ї, роботі, домашнім обов’язкам. Як варіант, можна прокидатись раніше, так відволікаючих факторів буде менше.

Працюйте більше. За дослідженнями психолога Андерса Еріксона, для досягнення майстерності людині потрібно 10 000 годин практики. То ж якщо тренуватися 10 годин на тиждень, а не 5 годин, ви досягнете майстерності швидше.

Звичайно, для того, щоб почати, потрібне бажання до змін та сила волі. Пам’ятайте, що ви б не навчились ходити в дитинстві, якби не зробили перші маленькі кроки.

Ще більше оглядів на книги українською https://t.me/ka1dzen