25 ноября 2019 г. 14:30

5 Перфектний український детектив!

Книга справді хороша, якщо може здійснити мандрівку в часі. Так ось, автор справжній чарівник (і нііі, книжка не фентезі), бо я ніби прожила декілька днів на початку ХХ сторіччя, ще й в іншій країні. Відчула себе помічницею Адама Вістовича - одного з кращих слідчих не лише України, а й Європи. Мабуть, з ним може позмагатись Шерлок Голмс та Еркюль Пуаро, а це вже рівень.

Чомусь цей роман здався мені цілком чоловічим. І це не тому, що жінок в ньому не має, а тому, що найцікавіші образи саме чоловічі. Непересічні особистості, часом авантюрні, сміливі, пристрасні, холоднокровні, розсудливі. Кожен по-своєму особливий. Не хочу применшувати роль жінок, без яких книга не була б такою, яка є, але мої пріоритети очевидні.

Сюжет книги динамічний, не має нічого зайвого, обтяжливого. Книжка за обсягом не велика (275 ст), хотілось більше всього, але автор вдало передав необхідні деталі. Не встигає нічого набриднути. Якби я не знала початково, що це у написав український автор, я б навіть і не подумала. Так по-європейськи, так сильно! Однозначно, улюблений детектив у #сучукрліт