AlexSarat

2 октября 2011 г. 17:43

Чому мені, на мою долю таку, приходиться читати таке ось? Коли ми це проходили в школі я взагалі не читав нічого, принцип був такий у мене, і пройшовши пару років я повернувся до цієї книги, твору, ббб ... І мене таке жахає, як це можна давати читати дітям в школі? Незрозуміло. Так, це геніально і талановито, але не для дітей, а для професорів і літераторів, які на цьому собаку з`їли, але не для дітей, розумієте мене? Хоть хто-небудь розуміє мою думку? Я сподіваюся, що так, розуміє, бо знаю, що не один я так думаю.
Прочитати цю поему обов`язково потрібно, кожному, але тому кожному буде трохи за 20 років, коли вже остаточно буде зібраний світогляд людини, я так вважаю.
Ніяких претензій до змісту твору, немає. Зміст прекрасний, але як я вже писав для тих людей, котрі розуміють багато чого в цьому житті, релігії, філософії та історії. Дякую, що прочитали цю рецензію!

о-о-о, як же я згодна! Нарешті, в мене свого часу не вистачило слів все написати отак )

Дякую! Я не один! =)

отож ))

"діти" в якому класі це вивчають?
щодо світогляду, там переказ біблейської легенди про ісход гебреїв з Єгипетського рабства; з мораллю; в чому Ви бачите "історію" та філософію ?
багато біблейських імен та назв теріторій, так Ви вважаєте, багато дорослих Біблію читали? я знайома, але більшість з них і мені смутнознайомі;
таких книжок багато, вони стимулюють до знання;
а читати дуже легко: казочка, така собі; я не бачу великої відмінності сприймання, як художнього твору, від будь-чого іншого; не сложніш за Шекспіра, Пушкіна або Шевченка

В 10 класі вчять, коли "вроде как" починаешь вчитися, але те все ілюзія, власний досвід.
Філософія я вбачаю в тому, що як же може кинути тебе свій народ, коли ти хочеш для нього добра, і як він тебе кохає, коли ти його ведеш в прірву.
Це прекрасно, коли таких книжок багато, дуже прекрасно, але дітям 15-16 років, таких книок ще не зрозуміти. Є такі унікальні діти, котрі вже в такому віці розуміють і більше, але таких мало, більшість це прості діти.
Можливо для вас Франко, як Шекспір і Пушкін, але для мене це не так.
Дякую за коментарій!

А я була просто в захваті від "Мойсея". Від змісту і від прекрасної поетичної мови,якою цей твір написано.