dolli_k

субъективно обо всём

14 июня 2019 г. 12:26

Історія про ту ще Попелюшку

Як на мене, обкладинка на російське видання набагато краще відтворює суть цієї книжки.
картинка i_am_dashka
Це історія про дівчину Черрі — заручницю свого соціального статусу біднячки. І більше за все в житті вона мріє вирватися зі своєї пастки. Вона прагне ні в чому й ніколи не відчувати нестачі, та й, як на мене, бути щасливою. Просто щастя вона своє бачить трохи дивно. Дівчина дуже кмітлива, а її розум — надзвичайно діяльний, але зачинений у клітці. Вона не може втілити свій потенціал, адже грошей на навчання в університеті її мати не має (до речі, стосунки Черрі з мамою, якої вона дуже соромиться, — узагалі окрема тема). Тому єдиний шанс для неї — знайти багатого чоловіка. Їй щастить, і вона зустрічає Даніеля.

Даніель — залюблений долею і мамою (особливо мамою) хлопець із заможної родини. На щастя, багатство його зовсім не зіпсувало, і він лишився щирим та відкритим до світу юнаком. Та ще й дуже довірливим. Та кому він все ж таки повірить — дівчині, яку кохає, чи мамі, яка піклувалася про нього все життя?

Лаура (або мама) — самодостатня та впевнена в собі жінка. Найдорожче, що є в її житті, — це син, з якого вона здмухує всі пилинки після втрати першої дитини. З чоловіком у неї вже давно просто співжиття та рідке перекидання фразами за обіднім столом. І коли в житті її сина з'являється дівчина, з якої він починає проводити все більше й більше часу, жінка, звісно, почувається покинутою та забутою. Але чи лише це насправді її тривожить?

Надзвичайно цікавий психологічний трилер. Книга мене, напевно, так вразила, тому що я взагалі нічого від неї не очікувала. Думала, це якась літня історія про родинний відпочинок, про сім'ю і стосунки в ній. Але історія мене справді вразила і здивувала.

На русском

История о той ещё Золушке

Как по мне, обложка на русское издание намного лучше отражает суть этой книги.
картинка i_am_dashka
Это история о девушке Черри — заложнице своего социального статуса беднячки. И больше всего в жизни она мечтает вырваться из своей ловушки. Она стремится ни в чём и никогда не испытывать недостатка, да и, как по мне, быть счастливой. Просто счастье она своё видит немного странно. Девушка очень сообразительная, а её ум — чрезвычайно деятельный, но закрыт в клетке. Она не может воплотить свой потенциал, ведь денег на обучение в университете её мать не имеет (кстати, отношения Черри с мамой, которой она очень стесняется, — вообще отдельная тема). Поэтому единственный шанс для нее — найти богатого мужа. Ей везет, и она встречаетДаниэля .

Даниэль — облюбованный судьбой и мамой (особенно мамой) парень из состоятельной семьи. К счастью, богатство его совсем не испортило, и он остался искренним и открытым к миру юношей. Да ещё и очень доверчивым. И кому он всё же поверит — девушке, которую любит, или маме, которая заботилась о нём всю жизнь?

Лаура (или мама) — самодостаточная и уверенная в себе женщина. Самое дорогое, что есть в её жизни — это сын, с которого она сдувает все пылинки после потери первого ребёнка. С мужем у неё уже давно просто сожительство и редко перебрасывание фразами за обеденным столом. И когда в жизни её сына появляется девушка, с которой он начинает проводить всё больше и больше времени, женщина, конечно, чувствует себя брошенной и забытой. Но только ли это на самом деле её тревожит?

Чрезвычайно интересный психологический триллер. Книга меня, наверное, так поразила, потому что я вообще ничего от неё не ожидала. Думала, это какая-то летняя история об отдыхе, о семье и отношениях в ней. Но история меня действительно поразила и удивила.

Прочитано в рамках групи Читаємо українське! Кращі переклади українською: весна 2019.
Книга прочитана в рамках игры Школьная вселенная. Двенадцатый учебный год