5 марта 2019 г. 22:11

5 Сила волі та сила справжньої дружби!

Коли я побачила цю книжку в магазині - взяла без вагань. Тому що з цим автором вже знайома. Його казка "Гості на мітлі" мені дуже сподобалася.
"Сторожова застава" - це український дитячий історичний роман з елементами фантастики. Головний герой - п'ятикласник Вітько Бубненко звичайний школяр, який відпочиває на канікулах. Разом з однолітками він намагається знайти якісь цікаві історичні факти про рідне село Воронівку. Його однокласники вважають, що їхнє село дуже примітивне і не має видатної історії. Вітько Бубненко вважає інакше. І мабуть саме завдяки його вірі Доля нагородила цього хлопця незвичайною пригодою в минуле. Головний герой зовсім випадково знайде в печері Чортового яру таємну діру в стіні. І через неї якимось дивом потрапить у зовсім іншу Воронівку, а саме у 1097-й рік, де познайомиться зі славетними проукраїнськими богатирями Іллею Муровцем, Олешком Поповичем та Добринею та буде захищати рідну землю.
Дуже класна книжка. Читається легко. І звичайно від неї більше будуть у захваті діти, але й дорослі читачі отримають задоволення від цього твору.
Тому, якщо ви побачите десь у бібліотеці чи у книжковому магазині цю книжку - не зволікайте! Це дуже класна річ!