4 ноября 2018 г. 22:30

4 Читачам цієї книги потрібно створити окремий клуб, в якому вони будуть мовчати

Хочу почати рецензію, та сиджу і нічого не роблю. Про що писати? Про шлях від неписемності до філософських трактатів? Дехто недалеко просунувся по цьому щаблі. Якщо вам подобається пісня гурту Казка "Плакала" - не читайте цієї книги, ви її не зозумієте, бо зміст вам не важливий.
ХХІ століття дає можливість знайти в інтернеті будь-яку книгу, загуглити якесь питання одразу, як воно приходить в голову. Та ми спимо біля екранів переглядаючи відео сумнівного змісту, а в телефоні коментуємо фото людей, яких навіть не знаємо.
Та десь існують люди, що читають. Що знають нейробіологію, історію Іспанії і мають диплом гідротехніка працюючи в кав'ярні. І вони мріють зустріти людину з якою можна буде поговорити про мистецтво Гої...
Але це стається лише в книгах, і таких інтелектуальних розмов з алкашом в барі не порозводиш.
Тому звикаєш мовчати і думати "Чи розцвіла б фіалка, якби вона не заплакала? Чому саме фіалка? Всі рослини такі залежні від фізіологічних процесів людини? А якщо пукнути посеред зими в полі то розцвіте мак червоний? А плаче вона тому, що на свята не була свята?"