dolli_k

субъективно обо всём

28 августа 2018 г. 09:44

Книга, від якої я очікувала трохи іншого.

Я думала, що це буде серйозний фантастичний роман про виживання робота в дикій природі. Я майже не помилилася. Це дійсно історія про пригоди робота на безлюдному острові, але доволі дитяча.

Та, незважаючи на це, читати все одно було дуже цікаво. Книга розповідає про робота на ім'я Роз, яка випадково опинилася на безлюдному острові. Вона хоче навчитися виживати в дикій природі. І тут читач замислюється, а чи може робот чогось хотіти? Роз знаходить собі друзів і навіть... сина. Це можливо? Чи може машина відчувати, дружити, любити, співчувати? Це все дуже складно й дуууже цікаво. Хотілось би знати відповіді на ці запитання, але чи зможемо ми колись до кінця це зрозуміти?

Така мила й щира історія, яка навчить і дітей, і дорослих співчувати, допомагати іншим, жертвувати чимось заради близьких та друзів, приходити до компромісу. Усе так по-доброму, але іноді мені здавалося трооошечки наївним.

Ветка комментариев

Для кого эта писанина? Сайт находится в доменной зоне .ru. Я бы понял, если бы это был украинский сайт, но зачем здесь это писать? Нихрена же не понятно. И ведь вы наверняка читаете по-русски отлично, но обязательно нужно выказать свою "украискость". Как же это забавно видеть