4,2

Одного дня спокійне життя молодого письменника Тімоті порушили двоє. Агенти ФБР з’являються біля його дверей із проханням... допомогти. Знайти особу, яка відома на весь світ своєю невловимістю. І,…
Издательство: КСД

19 июня 2022 г. 12:22

Книгу одразу можна поділити на дві частини. Перша - це опис психології, поняття інтуїції тощо. Друга - відповідно сюжетна лінія з нотками детективу, пригод. В книзі порушуються проблеми екології, в чому вся сюжетна лінія і несе свій сенс. Книга візуально хоч і на 500 сторінок, но прочиталась мною за 2 дні, оскільки маленька розміром. На один раз піде.

Інтуїція, роман

Перевод: Анастасія Попова