Покійна Любомира стрічає й проводжає душі між світами. Життєва доля її була не надто щасливою: не знала свого призначення, заміжжя не з власної волі, трагічне материнство. Тут вона читає чужі…
Серия: Українська сучасна література. Нова хвиля ХХІ
Издательство: Фенікс

10 июля 2021 г. 18:25

5 Скоріше відгук ніж рецензія

Хочу поділитися своїми враженнями від книги - "Потойбічниця", чомусь я весь час хочу назвати її "Чарівниця", читається за один присіст!!! Це щось неймовірно Казкове - переплетення, причинно-наслідкові події, події які розгортаються, вплетені в долі людей. Іноді деяка недомовленість, але ти чітко розумієш що хотіла донести письменник. Дуже емоційно, яскраво, всі герої начебто взяті з життя, настільки повно і глибоко прописаний їх образ. Однозначно рекомендую до читання, почавши читати не можливо відірватися!!! PS. Подіями в книзі не ділюся, ні яких спойлерів завчасно:)

ISBN: 978-966-136-829-2

Год издания: 2021