4,4

Цей роман вразив весь світ! У 2012 році він потрапив на першу сходинку рейтингів, за версією "Time", "Entertainment Weekly", "New York Times", "Wall Street Journal", - "Publishers Weekly" і ще…
Издательство: КМ-БУКС

21 февраля 2022 г. 22:11

4 Просто

Просто. Можливо навіть неглибоко — думалося нещодавно. Сльози, багато сліз — такі були натяки в тому віці. Але нині вік уже не той.
Просто. Тому легко. Прочитання для швидшого забуття. Крик. Не той, що має щось важливе — манера спілкування. І здається, так буде завжди: воно й нормально, коли є емоційна виснаженість; єдине, не можна змішувати легкість із легкістю так само, як і алкоголь з алкоголем. Але кульмінація і розв’язка на те й існують, щоби певною мірою щось довершувати. Втім, інколи вони ж струшують свідомість.
Це і сталося. Поверхневий шар зник піщаним вітром — залишилася глибина почуття. Нею і вдарено. Так точно, що аж гарно.

ISBN: 978-966-948-252-5

Год издания: 2019

Язык: Украинский

288 страниц

21 февраля 2022 г. 22:11

4 Просто

13 июня 2021 г. 21:31

Не знаю чому попереднім коментаторам не сподобалося. Я планувала прочитати книгу на російській мові, але сестра взяла у бібліотеці на украінській. Мені дуже сподобалося, не сильно люблю такий жанр, але мені зайшло, прочитала за пів дня. Залишається тепер подивитися фільм)