4,2

У життя Аліни вриваються чари, яким вона не здатна протистояти, і кревний ворог Градобур – заклинач дощу. Щоб перервалася нарешті низка нещасть, що переслідують уже кілька поколінь її родину,…
Издательство: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля"

27 января 2022 г. 18:14

3 Спойлер Українські "Сутінки"

Аліна- звичайна дівчина зі Львова,планує стати художницею і читає книжки ,любить екстрим і має зелений колір волосся.(в цілому канонічна "не така як всі")

І тут дівчина помічає чорноокого хлопця,який за нею спостерігає,та не пригадує що бачила його раніше.

Хлопець Саша,на прізвисько Кажан,такий собі (знову ж таки канонічний) бед-бой,загадковий,весь в чорному і користується популярністю у дівчат.

Звісно вони закохуються.

Сам Кажан є Гонихмарником,а точніше, скажемо, вмістилищем для нього,  створінням наділеним надсилами управляти хмарами.

Тут вилазять секрети і мами Аліни-Ірини, і в цілому їх роду,що,звичайно,приводить героїню в шок і ставить між вибором.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
Почну з плюсів. Історія максимально насичена духом української міфології,що мені дуже імпонує.
Ми дізнаємося трохи більше про…

ISBN: 978-966-14-1759-4

Год издания: 2014

Язык: Украинский

Объем: 340 стр. 8 иллюстраций

2010 - "Коронація слова" - ІІІ премія номінації "Романи"

Лауреат: 2011 г.Портал (Открытие себя (имени В. И. Савченко))
Номинант: 2011 г.Портал (Книга на украинском языке)

Кураторы

27 января 2022 г. 18:14

3 Спойлер Українські "Сутінки"

Звісно вони закохуються.

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
Ми дізнаємося трохи більше про…

12 февраля 2020 г. 12:49

5 Дара Корній "Гонихмарник"

Коли декілька років тому я взяла у руки цю книгу в одній із київських книгарень - відразу зрозуміла: "моє". "Гонихмарник"- це історія про Кохання. Кохання, що сильніше за долю (як зазначено на самій книжці), Кохання, за яке варто боротися, Кохання, що народилося задовго до людей і змогло поєднати їхні душі попри усі труднощі і негаразди, ставши для героїв найвищою винагородою. Це також історія про людяність, якої нині так бракує у нашому житті.
Тут Юрій - Змієборець, душа Львова, зустрічається з язичницьким Градобуром на Вершині Світу і веде філософські бесіди; проклятий багато віків тому козак - характерник передає свої сакральні знання онуці; Місяць - Талалайко на нічному небі стає свідком найщиріших сповідей та зізнань.

* * *
"Гонихмарник" став частинкою моєї душі. Однією з найкращих.…