3,5

У іранічнай і лірычнай аповесці Андрэя Горвата персанажы стамляюцца быць кардоннымі фігуркамі, стараюцца не патануць у шматслойнасці існавання і вучацца казаць: "Je vis. Я жыву".
Издательство: Медысонт

4 января 2023 г. 22:54

4 Пра месца маленькага чалавека ў вялікім свеце

Пакуль я чытала гэтую кнігу, мне цяжкавата было сачыць за сюжэтам, але пад канец я зразумела, што сюжэта на самой справе няма.Для мяне гэта кніга - разважанне на тэму “хто я і дзе маё месца ў такім вялікім свеце”.Для чытачоў, якія чакаюць нешта падобнае да “Радзіва Прудок”, кніга можа падацца дэпрэсіўнай. Але гэта і ёсць жыццё.

ISBN: 978-985-7199-56-3

Год издания: 2018

Язык: Белорусский

4 января 2023 г. 22:54

4 Пра месца маленькага чалавека ў вялікім свеце

26 октября 2022 г. 20:23

Дачытала кнігу. У галаве такі кавардак, які апісаны ў ёй))) Перажываньні аўтара, яго рэфлексія ўзьмацнілі аповед. Падымаецца вельмі шмат пытаньняў, якія турбуюць і мяне ў жыцьці. І ўсё гэта гіпертрафіравана, што ламае мне мазгі) Дзякуй! Было цікава чытаць.