Пропонуємо увазі читачів переклад останньої серії розмов, проведених митрополитом Антонієм Сурозьким (1914 — 2003) в лондонській парафії. У центрі роздумів — тема віри в Бога, сумнівів і запитів…
Издательство: Дух i лiтера

1 ноября 2018 г. 01:08

Антоній Сурозький не є якимось видатним богословом, він більше проповідник, але пише і говорить завжди легко і цікаво. Мені завжди в нього не вистачає глибини аргументації з одного боку, і художності з іншого, тобто його тексти не можуть бути ні теологічними, ні художніми. З іншого боку, читається легко, говорить він щиро, тож вони цінні просто як свідчення віруючої людини, достатньо освіченої і обдарованої красномовством.

Ці останні проповіді теж містять багато цікавих думок і спостережень про створення світу, про гріхопадіння, про Адама і Єву, про міжхристиянський діалог.

9 з 12

Вільний голос Церкви

ISBN: 978-966-378-335-2

Год издания: 2015

Язык: Украинский

Пер. з англ.— Н. Безбородова, Л. Лисенко.
232 с.

1 ноября 2018 г. 01:08