4,2

Вона - сучасна відьма-авантюристка, ворожить та знімає порчу, але вірить тільки в гроші. Він - демон, що вселився в неї.
Вона - одержима. Вона - гонча.
Він - жорстокий хозяїн.
Двоє ненавидять…
Серия: Украинская фантастика
Издательство: Фоліо

4 июля 2021 г. 00:49

4 Роман "Одержима"

Врятуй іншого, щоб врятувати самого себе!

Сучасна відьма-авантюристка Ірина не цурається ніякої роботи, що пов’язана з чаклуванням.
Ворожіння, привороти-відвороти, пристріт...клієнти з різними запитами приходять до Ірини. Сама вона вірить лише у гроші та жадає заробити якнайбільше.

Та одного разу до неї завітав дивний гість.
Зрілий чоловік в класичному костюмі повідомив, що життя Ірини тепер залежить від нього.
Зухвала відьма опинилася в полоні демона на ім’я Олег і тепер мусить разом з ним рятувати потенційних самогубців.
Незнайомих людей, яких вона і в очі не бачила! А за неналежну поведінку вона тепер може отримати ляпас від самої себе, загрозливо піднести виделку до ока або ж власноруч видрати собі волосся. Дякувати демону за такі спецефекти!

Під страхом смерті Ірина опановує нову для…

ISBN: 978-966-03-5776-1

Год издания: 2011

Язык: Украинский

4 июля 2021 г. 00:49

4 Роман "Одержима"

Врятуй іншого, щоб врятувати самого себе!

Та одного разу до неї завітав дивний гість.

Під страхом смерті Ірина опановує нову для…

28 ноября 2021 г. 01:44

3 Відгук від фаната Дяченків

У книжці зібрані роман Одержима, повісті Електрик та Самум, оповідання Хрущ. Найбільше сподобалися Електрик та Самум.
У романі Одержима мене нічого не зачепило - простенький сюжет, без очікуваної глибини. Залишилось відчуття, що я просто подивилась посередній детективний серіал.