3,6

Катерина Бабкіна - письменниця і сценарист, автор книг поезії "Вогні святого Ельма" та "Гірчиця" та збірки оповідань "Лілу після тебе" й значної кількості публікацій українською та в перекладах…
Издательство: Фолио

Kate_hamster

4 июня 2021 г. 15:31

5 Неймовірно живі герої

Книжка мені сподобалася, неймовірно. Мені все рідше і рідше трапляються книжки, якими я захоплююся, читаю повільно і смакую кожну сторінку, речення, літеру. У книжок Катерини це завжди виходить.

На відміну більшості людей на україномовному просторі, я спочатку познайомилась з прозовими творами авторки, а потім вже з поезією, може тому мені проза ближча, ніж вірші. У "Соні" чудове все - атмосфера, довколишне середовище, погода, люди. Боже, які там люди! Вони всі живі, яскраві, справжні, дивні, своєрідні.

На всього лише 186 сторінках відбувається стільки подій, стільки змін, стільки пригод, у деяких людей за все життя їх стільки не буває, а тут всього лише за кілька місяців купа всього. Дуже тішуся, що відкопала на якабу цю книжку і таки прочитала її. Вона чудово, від всього серця раджу її.

ISBN: 978-966-03-6548-3

Год издания: 2013

Язык: Украинский

Kate_hamster

4 июня 2021 г. 15:31

5 Неймовірно живі герої

28 сентября 2013 г. 21:15

Протягом усієї книги у Соні розривається серце. Від щастя, любові, болю, вражень, думок. Воно розривається від всього, рефреном через весь роман. І це робить її живою (і Соню, і книгу, і авторку) та справжньою. Але не тільки це. В тій справжності багато усього - зрозумілого та не дуже, дивного, близького, божевільного. І хоча поезія Каті мені імпонує набагато більше, але "Соня" - дуже і дуже хороша, втім, як і сама Бабкіна.