4,3

Учень сьомого класу Юрко Романюта переходить до нової школи на березі Дніпровського моря. Він швидко здружується з новими товаришами. Усі разом вони перепливають на острів, де в руїнах старовинного…
Серия: Пригоди. Фантастика
Издательство: Веселка

2 апреля 2023 г. 22:31

4.5 Які чудові українські книжки!

Цікава книга з дещо детективною ноткою пригод. Автор розповідає нам про історію Юрка Романюти та його друзів, про їхні пригоди які зацікавлять читача з перших сторінок.
Дуже лаконічно написаний сюжет, читається досить легко та без зайвих слів.
На мою думку автор зміг передати ту дитячу атмосферу, яка насичена постійними пригодами, бурхливим та непосидючим життям звичайних підлітків, а їхні героїчні наміри та дії, міцна дружба і веремія подій будуть не байдужі кожному читачеві.

Год издания: 1975

Язык: Украинский

2 апреля 2023 г. 22:31

4.5 Які чудові українські книжки!

Дуже лаконічно написаний сюжет, читається досить легко та без зайвих слів.