Эти книги тоже могут вас заинтересовать

Украинская классическая литература
Подборка подготовлена в качестве вспомогательной для выбора книг в поле "Национальный классик" Игры в классики. Нагадуємо вам, що у межах цієї гри…
Celine
Дитяча книгарня
Хочу створити добірку про цікаві книги для дітей та підлітків українською мовою. Сама маю двох маленьких школярів, тому ця тема дуже актуальна особисто для…
daim

19 декабря 2016 г., 15:01
4.5 /  4.336

не пам'ятаю як саме, але якось натрапила на ТОП-25 найзнаковіших дитячих книжок незалежної України. і стало цікаво.
відкрила і почала гортати.

"Часом трапляється, що байдуже яким геніальним є сам по собі класичний дитячий текст, його перевидання нітрохи не зачіпають сучасного читача. Історія Франкового «Фарбованого лиса» з малюнками Костя Лавра, на щастя, геть інша. Стильний лис у зеленому пальті верхи на хіпстерському велосипеді - «А-БА-Бівська» книжка є поки що найбільш вдалим перевиданням Франкового тексту."

і як після таких рядків можна було не придбати цю книгу?! знайшла. замовила. і з нетерпінням чекала.

дійсно, ілюстрації незвичні. і хоч мені до смаку протилежне, не жалкую про те, що придбала.

про текст говорити не буду, бо кожен в школі читав цю казку. але якщо пам'ять трохи підводить, то варто перечитати!)))

20 мая 2016 г., 11:10
3.5 /  4.336

Дитяча казка яка повчає залишатися самим собою. Без будь-якого маскараду. Адже що б ти не робив, як би не переодягався, перефарбувався, все одно. Зовнішність нічого не варта, в даному випадку твої вчинки і твоя суть залишається такою ж самою як і до цього була.
Отже залишаймось такими як ми є. Хіба що змінимося на краще своїми вчинками і думками. Отже тоді нас точно ніхто не впізнає!