Рецензии на книгу «Фарбований лис»

Рецензия на книгу Фарбований лис
Оценка: 4.5  /  4.3

не пам'ятаю як саме, але якось натрапила на ТОП-25 найзнаковіших дитячих книжок незалежної України. і стало цікаво.
відкрила і почала гортати.

"Часом трапляється, що байдуже яким геніальним є сам по собі класичний дитячий текст, його перевидання нітрохи не зачіпають сучасного читача. Історія Франкового «Фарбованого лиса» з малюнками Костя Лавра, на щастя, геть інша. Стильний лис у зеленому пальті верхи на хіпстерському велосипеді - «А-БА-Бівська» книжка є поки що найбільш вдалим перевиданням Франкового тексту."

і як після таких рядків можна було не придбати цю книгу?! знайшла. замовила. і з нетерпінням чекала.

дійсно, ілюстрації незвичні. і хоч мені до смаку протилежне, не жалкую про те, що придбала.

про текст говорити не буду, бо кожен в школі читав цю казку. але якщо пам'ять трохи підводить, то варто перечитати!)))

Рецензия на книгу Фарбований лис
Оценка: 3.5  /  4.3

Дитяча казка яка повчає залишатися самим собою. Без будь-якого маскараду. Адже що б ти не робив, як би не переодягався, перефарбувався, все одно. Зовнішність нічого не варта, в даному випадку твої вчинки і твоя суть залишається такою ж самою як і до цього була.
Отже залишаймось такими як ми є. Хіба що змінимося на краще своїми вчинками і думками. Отже тоді нас точно ніхто не впізнає!