4,2

Ця книжка є найповнішою на сьогодні збіркою віршів Підскарбія «Бу-Ба-Бу»: від текстів, яким уже близько трьох десятиліть, і до написаних в останні роки. Твори, зібрані під однією обкладинкою,…
Серия: Графіті
Издательство: Фоліо

dolli_k

субъективно обо всём

13 декабря 2020 г. 13:37

Дорожньо-транспортна пригода

Раз в автобУсі Старенькій бабусі Не поступився місцем Петро,

І у стрімкім каратистському русі Бабуся Петрові Зламала ребро. -- K'я!

До цієї збірки я не була знайома з творчістю Ірванця. На жаль. А в нього, як виявилося, дуже класний стиль. Я знайшла купу віршів, які запали мені в душу. І навіть шукала відео, де автор сам читає власні поезії. Це взагалі особлива магія. Можете самі зацінити.

02:22

Дуже класно, що в автора, крім ліричних та філософських поезій, є ще й дуже іронічні та смішні. Про життя, про українську реальність, про людей. Це ж так круто, коли можна й насолоджуватися ритмічністю поезії, і гиготіти.

А ще я дуже задоволена, що поступово знайомлюся з тим сучукрлітом, з якого все починалося. Ще дуже хочу почитати прозу Ірванця.

На русском

субъективно обо всём

13 декабря 2020 г. 13:37

Дорожньо-транспортна пригода

Раз в автобУсі Старенькій бабусі Не поступився місцем Петро,

І у стрімкім каратистському русі Бабуся Петрові Зламала ребро. -- K'я!

02:22

На русском