3,9

Сергій Жадан (народився 1974 р.) — поет, прозаїк, перекладач. Автор поетичних книг «Цитатник», «Генерал Юда», «Пепсі», «the very very best poems, psychodelic stories of fighting and other bullshit»…
Серия: Сафарі
Издательство: Фоліо

20 июля 2018 г. 01:30

3 Письменник завжди має бути готовим до того, що деякі читачі будуть його ненавидіти.

Книга містить одні з перших збірок поезій, такі як "Цитатник", "Пепсі", "балади про війну і відбудову", вірші, що не ввійшли до цих збірок, а також збірку "У.Р.С.Р." і вертеп "Мері Крістмас, Джізус Крайст!". ⠀ У цих віршах відображено сприйняття Сергієм часів після розпаду СРСР, усвідомлення й донесення факту, що нічого не буде як раніше, Україну треба змінювати на краще, рухатись, не озираючись назад. Зачіпає і тему релігії. На думку автора, належність до будь-якої релігії обмежує людину. ⠀ Деяка поезія зі збірки сподобалась, та загалом враження не дуже. Жадан прямо висловлює думки, враження й присмачує місцями нецензурною лексикою.

ISBN: 978-966-03-4612-3

Год издания: 2009