Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час

Брайан Трейси

27 марта 2021 г. 11:39

Сама назва одразу привертає увагу читача який захоплюється мотиваційними книжками. Так книжка гідна, вона коротка і лаконічна. В ній нема лишньої інформації, все по темі і для негайного використання. 1. Навчайся у тих хто достиг успіху, знайди людей які здійснили свої мрії, схожі з твоїми, розпитай їх як їм вдалося і дій так само. 2. Записуй всі свої плани, і завжди починай з найважчих. Завжди з’їдай першою саму велику і обридну жабу. 3. Записуючи свої плани треба розділяти їх по значущості, присвоюючи рейтинг кожній справі і виконувати першу чергу лише найважливіші. 4. Не перейматися неважливими справами, всі свої ресурси направляти першу чергу на самі важливі 5. Рухайтесь від «бочки до бочки», тобто вирішуйте проблеми по черзі. Або якщо сказати іншою мовою з’їдайте слона по…

21 марта 2020 г. 18:26

4 Коротко и со смыслом

По сравнению с большинством книг по саморазвитию, где 80% воды, эта кажется глотком воздуха, хотя я не так часто читаю такой нон-фикшн.

Книга занимает около 100 страниц и при этом ничего лишнего в ней нет. После каждой главы есть короткий синопсис и главные тезисы, которые можно просто распечатать и напоминать себе, когда хочется поскролить новости вместо выполнения задач.

Вывод: годная книга на 1 час вдумчивого чтения с фиксированием мыслей и выводов. возникших в процессе чтения.

12 августа 2018 г. 23:58

4 Правильне попереднє планування перемагає погану продуктивність.

Книга, яка направляє у правильне русло. Мінімум води, максимум порад, яких, якщо дотримуватись, то можна досягнути успіху, налагодити сімейне життя, просунутись і зробити блискучу кар'єру, та й взагалі змінити своє відношення до щоденних справ. ⠀ Цей посібник з покращення життя для тих, хто готовий працювати над собою заради майбутнього, та перш за все для тих, хто знає, чого прагне від життя. Нічого складного, за словами автора, немає: - робити те саме, що і успішні люди, допоки не досягнеш їхніх результатів. Навчатися у професіоналів; - уміти повністю концентруватись на найважливішому завданні; - планувати кожен свій день; - ставити собі дедлайни, підвищувати планку для себе і не дозволяти собі розслаблятись; - розпочавши роботу над найважливішим завданням, дисциплінувати продовжувати…

enka_herondale

28 мая 2017 г. 19:08

Я читала эту книгу на работе, одолжив её у знакомого. Заняться особо было нечем, я застряла в периоде простракцинации, подумывала об увольнении. Благо, слоган на обложке "Eat that frog" привлек мое внимание и я начала читать, уже с предисловия восхищаясь автором. На последних разделах наткнулась на фразу, которую тут же захотелось выделить маркером, настолько эта цитата попала в цель. А меня ведь передергивает, когда кто-то пишет на страницах книг. И вот мне захотелось стать таким человеком. Потому что эта книга - пособие эффективности, рабочая тетрадь, где без пометок - все равно, что прочитать и забыть. В тот же вечер я побежала в книжный и купила собственный экземпляр, вооружившись хайлайтером.

Нужно принять важное решение - работать на работе.

"Безостановочно работай!", "Будь лучшим!",…

22 декабря 2016 г. 19:20

Эту книгу хорошо бы перечитывать в начале каждого года, месяца или недели (для особо запущенных случаев, можно перечитывать каждое утро, благо, в книге всего 110 страниц). Хорошая концентрация советов, не разбавленная лишними примерами. Есть доля образных сравнений, но они настолько гармонично переплетены с контекстом самой книги, что не возникает рвотного рефлекса при чтении такого рода мотивационного чтива. Замечательная книга получает заслуженную пятерку и свое место на моей полке почета

19 марта 2017 г. 22:05

5 Делай!

Я считаю что эту книгу надо прочесть всем, кто хочет чего то добиться, быть продуктивным. Хотя пару глав показались мне не нужными, в книге очень много важных и нужных вещей. С самого начала я решила выделять всё самое важное, потом я поняла что пол книги у меня в хайлайтере. Автор рассказывает нам о интересных идеях и показывает их на практике. Главное не прочитать и забыть её, а использовать всё это на практике.

2 августа 2019 г. 21:43

5 Усіх справ не переробити.

Я ніколи не звертала увагу на бізнес-літературу, психологію чи тайм- менеджмент, але ця просто запала мені в душу. Це такий собі заряд мотивації. Після прочитання хочеться діяти, планувати, ставати кращою версією себе. Стисло викладено поради, як досягти успіху в професії, особистому житті, здоров’ї тощо. Головне не просто прочитати і викинути на поличку припадати пилом, а дійсно втілювати все це в життя. Тож як встигати все? Немає нічого складного: підніми свою дупу і ПАХАЙ!