27 марта 2021 г. 11:39

Сама назва одразу привертає увагу читача який захоплюється мотиваційними книжками. Так книжка гідна, вона коротка і лаконічна. В ній нема лишньої інформації, все по темі і для негайного використання.
1. Навчайся у тих хто достиг успіху, знайди людей які здійснили свої мрії, схожі з твоїми, розпитай їх як їм вдалося і дій так само.
2. Записуй всі свої плани, і завжди починай з найважчих. Завжди з’їдай першою саму велику і обридну жабу.
3. Записуючи свої плани треба розділяти їх по значущості, присвоюючи рейтинг кожній справі і виконувати першу чергу лише найважливіші.
4. Не перейматися неважливими справами, всі свої ресурси направляти першу чергу на самі важливі
5. Рухайтесь від «бочки до бочки», тобто вирішуйте проблеми по черзі. Або якщо сказати іншою мовою з’їдайте слона по шматочкам, шматок за шматком.
6. Мислите позитивно, нікого не критикуйте, не жалійтеся та у будь якій ситуації знаходьте оптимізм.
7. Не будьте рабами технології, залишайте час для себе і для простих речей.
Ось це я для себе виділив з 21 уроків який пропонує Трейсі. Багато що в нього повторюється та просто викладено іншою мовою, но взагалі це дуже корисна література яку слід читати всім хто хоче дати лад своєму життю.