12 августа 2018 г. 23:58

4 Правильне попереднє планування перемагає погану продуктивність.

Книга, яка направляє у правильне русло. Мінімум води, максимум порад, яких, якщо дотримуватись, то можна досягнути успіху, налагодити сімейне життя, просунутись і зробити блискучу кар'єру, та й взагалі змінити своє відношення до щоденних справ.

Цей посібник з покращення життя для тих, хто готовий працювати над собою заради майбутнього, та перш за все для тих, хто знає, чого прагне від життя. Нічого складного, за словами автора, немає:
- робити те саме, що і успішні люди, допоки не досягнеш їхніх результатів. Навчатися у професіоналів;
- уміти повністю концентруватись на найважливішому завданні;
- планувати кожен свій день;
- ставити собі дедлайни, підвищувати планку для себе і не дозволяти собі розслаблятись;
- розпочавши роботу над найважливішим завданням, дисциплінувати продовжувати себе його виконувати аж до 100 % готовності;
- мислити позитивно, беручи абсолютну відповідальність за себе та все, що з вами відбувається;
- не критикувати інших, не скаржитись і нікого ні в чому не звинувачувати;
- щотижня робити один повний вихідний, протягом якого не вмикати комп'ютер, не перевіряти повідомлень і не робити спроб тримати зв'язок зі світом технологій;
- дбати про своє фізичне здоров'я, достатньо спати.

Щоденна робота над собою, правильний вибір жаби, постійний прогрес неухильно штовхатиме уперед і допоможе перемогти прокрастинацію.