3,8

Серия: Бібліотека шкільної класики

25 апреля 2017 г. 21:36

Це, звісно, не рецензія, а так, нотатки на полях... Та я дійсно не розумію, навіщо вивчати вірші пана Вороного у школі. Хоча ні, "Євшан -Зілля" у п'ятому класі ще нормально, але читати у десятому класі рими "любов'ю-кров'ю", це сильно. Особливо на контрасті з Рембо і Верленом, які йдуть паралельно по зарубіжній літературі.

Ні, прочитання "Блакитну Панну" - не марнотратство часу, ні. Та й годі. Можливо, вся річ у тім, що українській літературі дуже потрібен представник модернізму, наслідувач французької школи etc etc? Це зрозуміло. Та не треба ж тільки ліпити з Вороного того, ким він не є.

ISBN: 978-966-339-639

Год издания: 2011

25 апреля 2017 г. 21:36

17 мая 2015 г. 22:44

Після вивчення "Блакитної панни" не думала чекати чогось більшого від М. Вороного, але коли відкрили цю книгу зрозуміла, що помилялася. Читаю цю книгу я отримала багато вражень, і багато над чим розмірковувала. Його вірші надихають мене! Це просто неймовірно, дивлячись на те, що мені не дуже подобається лірика.