17 мая 2015 г. 22:44

Після вивчення "Блакитної панни" не думала чекати чогось більшого від М. Вороного, але коли відкрили цю книгу зрозуміла, що помилялася. Читаю цю книгу я отримала багато вражень, і багато над чим розмірковувала. Його вірші надихають мене! Це просто неймовірно, дивлячись на те, що мені не дуже подобається лірика.

31 октября 2013 г. 13:32

Микола Вороний - український поет, який написав дуже багато віршів, але вони не надто відомі українцям. Адже тривалий час його твори викреслювалися з історії української літератури. Це відбувалося тому, що дуже багато віршів він присвятив патріотичній тематиці. Найбільше з творів на патріотичну тему у цій збірці мені сподобалась поема «Євшан-зілля». В ній автор вчить нас любити рідну землю та поважати її традиції. Адже лише на рідній землі людині найкраще. За її долю потрібно вболівати і прагнути доброту для батьківщини.

«Да лучче єсть на своїй землі кістьми лягти, аніж на чужій славному бути.»

Не лише патріотичні вірші писав поет. Ганою мовою написаний, ніби виспіваний вірш «Сніжинка». Тож ця збірка мені сподобалась і, на мою думку, варта того, щоб її читали.

Прочитано в рамках игры "Школьная Вселенная".