Больше историй

5 июля 2020 г. 22:20

Дискусійні питання, порушені в моєму оточенні на Проблеми Фізики.

Цього, 2020-го року, і в минулі кілька років, я і мій друг теж Ігор М. обговорювали питання науки: Л.Д. Ландау, П.Л. Капіци, Нільса Бора, Ніколи Тесли, математика Перельмана, математика засекреченого Кондратьєва,  Ісаака Ньютона та наших,і, звичайно ж, - Альберта Ейнштейна!!! Говорив він і про Тунгуський метеорит, - що потрібно відтворити дослід Н. Тесли: поставити 4-и параболічні антени!!! Він, Ігор М знає: він інженерної освіти, дипломований...
Про Ландау він говорив, що надплинності явища немає, натякав так: попробуй, - каже мені, - збий білок курячого яйця!!!
Ігор М. противник, взагалі не вірить в Квантову Механіку!!!
Каже, що найбільш доступною мовою написані довоєнні японські підручники, - на японській мові правда!!!
Ігор М. прихильник, що всі явища можна вивчити з точки зору Класичної Механіки!!! Тобто він, є прихильник Механіцизму в фізичній науці!!!
Каже, що Хромодинаміка є Повна Єресь в науці!!!
Радив мені займатися Альтерна труною Наукою, тобто Альтернативною Фізикою!!! Альтернативну фізику Російська Академія Наук (РАН), в кінці 90-их років розкритикувала: але це для блізіра, для видимості!!! Люди і там одержують Достовірні Результати, поруч із Офіційною Фізикою!!!???

А про Ейнштейна Ігор М. говорив, що ЕФІР, який заперечував Альберт Ейнштейн: ефір все ж таки Є!!! Як він наводив дані: маса ЕФІРУ в 400 чи в 40 000 раз, незважаючи на досліди Едінгтона та Майкельсона-Морлі, які ніби заперечували Ефір як субстанцію, - і підтверджували теорію Ейнштейна, - Ефір все ж таки є!!!
Я більше схилявся до того, що Квантова Механіка є Правильна, бо Ньютона детермінізм!!! Мусить бути для повного пояснення Ймовірнісна Механіка в Малому!!! Більше, але, розуміючи  його: схилявся в правоті А. Ейнштейна!!!
А ще ми говорили про Чорні Діри та Темну Матерію!!!