3 июня 2018 г. 10:43

...люди роблять свій вибір самостійно і впевнені в тому, що він правильний. А інші не мають права втручатися і на себе брати відповідальність за той вибір, даючи поради чи відмовляючи від чогось. У кожного свій шлях. Поради — це ніби настанови батьків для дитини. Даючи їх, ми відразу ставимо себе над людиною. А з чого ми взяли, що ми кращі?

Книга, з якою відпочиваєш, смієшся, насолоджуєшся мовою й розмірковуєш над своїм життям.

Головний герой, програміст Сашко, знайомиться у барі з гріхинею в людській подобі на ім'я Хтивість. Це знайомство для хлопця завершується у квартирі київських гріхів, а точніше, гріхинь. Семеро гріхинь (Хтивість, Лінь, Жадоба, Ненаситність, Ревність, Наркотична Насолода, Лють) живуть там, щодня прокидаються, снідають і йдуть на роботу - направляти киян грішити. Але гріхині, нашіптуючи людям, лишають їм право вибору - спокуситись чи встояти, жити за покликанням чи радіти малому.

Читаючи роман, заглиблюючись в описи кожної гріхині, спостерігаючи за спокушеними, виникає питання: "А які гріхи стоять за мною?". І не факт, що кожен зможе чесно відповісти, навіть собі. Головне пам'ятати, що завжди є вибір і розплата за гріхи рано чи пізно настане.

Ця книга для легкого й цікавого читання, з крихтою філософії й невід'ємної любові до Києва!