17 мая 2018 г. 17:58

4 Крутіше за Поттера!!! :)))

Заради любові до найдорожчих ми легко переступаємо через тих, хто так потребує навіть не любові, а звичайного співчуття чи бодай малої співучасті.

До рук потрапили дві книги Дари Корній «Зворотній бік сутіні» та «Зворотній бік світів» - і чесно кажучи – не могла зорієнтуватися яку варто читати першою. На них жодних відміток про першість. І маючи упередження, що не варто читати про зміст книги – думала, а яка ж вийшла раніше?!?
Дві попередні читала ще раніше – рік чи два тому. Про чорний світ мені тоді сподобалося набагато більше. Перша частина була якась ознайомча. Так от - дві книги – рік видання – 2016 в двох. Загадка... Від Видавництва та автора…
Так от - рішення прийшло з часом – просто глянула на рекламу. В кінці книги. І на одній – було лише дві книги - тому зрозуміла, що це є третя частина, в іншій - вже рекламувалося 3 книги – тому це кінцева.
Ось і відгадка. Звичайно можна було залізти в Інтернет, пошукати та почитати - але - МИ НЕ ШУКАЄМО легких шляхів(насправді не люблю знати про що книга – поки сама не прочитаю). :))) Та і читач у книгарні не відразу б зорієнтувався. Хіба фанат.

Нема нічого гіршого, аніж скельця споминів. Вони – це палке бажання померти всоте чи навіть вмільйонне.

Далі. Дара Корній, вже давно посіла місце в моїй душі, як доступний приємний, цікавий автор. І маючи «мою» улюблену її книгу – «Тому, що ти є», намагаюся не пропускати інші твори. Адже – це книга, яка назавжди буде зігрівати теплом і відрізняти її автора від інших.
Після Гонихмарника, стало зрозуміло, що поєднання легенд влучно гармоніює з манерою розповідати свої історії світу. Тому відкриття таланту авторки для України справжній здобуток (тим більше, для читачів :)))
І хоча «Зірка для тебе» не вразила своєю історією ( чомусь не дотягла), проте в «Щоденнику мавки» - автор компенсувала все сторицею. :)
З недоліків для мене є співпраця з іншими авторами. Наприклад, якщо в «Крила кольору хмар» - ще з великою натяжкою можна було віднайти щось схоже на зацікавлення, то вже в «Зозулятах Зими» - мені було соромно взагалі брати таке до рук. (А я ще мала необережність дочитати). Хоча, все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. :(((

Хіба буває кохання колишнім?
От і маєш відповідь на своє запитання.

Про Історію Мальви. Перше, що спало на думку після першого тому, що це явна українська історія про Гаррі Поттера, але в головній ролі – Мальва. І коли починаєш заглиблюватися в суть, розумієш, що Поттер десь там «Нервово курить в стороні». Адже авторка так вміло та влучно маневрує історіями, легендами та казками – відкриваючи МАГІЧНИЙ НАЙЦІКАВІШИЙ світ – залишаючи всіх далеко позаду.
Браво! Їй вдалося створити свою так звану «Сагу». В Голсуорсі була «про Форсайтів», в Маєер « Про вампірчика» , а в нас тепер є СВОЯ- РІДНА, ОСОБЛИВА міфічна сага про Мальву та її пригоди. :)
З позитиву - ще сподобалася обкладинка, особливі золотисті букви у назві. Гарний дизайн. Дуже класна карта. Скомпоновано все вірно. Зручна політурка і взагалі приємно заманює почитати. :)
З мінусів. Я більш прихильниця книг типу «Тому, що ти є». Фантастику чи містику – полюбляю дивитися в кінотеатрі і у вигляді фільмів (Думаю – що крутецький вийшов би фільм). А ще боротьба темних з світлими- ну, прям Городецький Антон з Дозору (ОБОЖНЮЮ ЦЕЙ ФІЛЬМ).
Так от – особисто для мене ця тема - більше сприймається у вигляді фільму.
А – ще один недолік – НЕ ЛЮБЛЮ знаходити, Але таки є :

спойлер
І вона єдина врятувалася тоді. І я її врятувала. Тільки ти не знаєш, чому я це зробив. Я тобі розповім чому. (СТОРІНКА 281)

П.С. На даному етапі прочитаних 3 книг мені найбільше імпонує з Саги друга частина. Але, побачимо, що готує 4- та частина! :)