7 марта 2018 г. 16:51

5 Хочеться стерти собі пам’ять і прочитати її ще раз!

r50-green.png

Жизни других людей состоят из фрагментов. Свет, который источает одна отдельно взятая история, может осветить то, что скрыто во мраке. Мозг — удивительная вещь, а люди — такие существа, которые очень любят разные истории. Когда осколки собираются,получается целое.

Скільки вражень, що аж хочеться поділитись. Історія про те, як жінка може стати для чоловіка всім: підтримкою, натхненням, але недомовки..

Книга складається з двох частин: перша - "Долі", сповнена романтики, збуджень, чистоти, кохання. Двоє молодих людей одружуються за два тижні після знайомства. Матильда, добра і щира, підтримує свого чоловіка у його роботі, допомагає йому знайти себе, багато працює заробляючи на життя, поки коханий шукав хоч якусь можливіть підзаробити.

Друга частина - "Фурії". Саме тут починається найцікавіше: історія життя Матильди. В мене аж очі на лоб лізли від того, на що вона здатна. Скільки злості і ненависті ховалося за тією, здавалося б доброю і ніжною жінкою. Всі карти відкриваються, а емоції просто бурлять.

«Долі та фурії» — живий роман про живих людей. Авторка з ретельністю сімейного психолога препарує шлюб, зазирає у минуле, дізнається родинні таємниці, аналізує вчинки і витягує з шафи старі скелети.

Неперевершена історія, сповнена драми. Хочеться стерти собі пам’ять і прочитати її ще раз. Рекомендую всім.