7 января 2018 г. 20:11

Історія становлення компанії Pixar очима її колишнього фінансового директора, який потрапив до компанії ще до виходу першого в світі повнометражного анімаційного 3d-фільму "Історія іграшок". Цю книгу можна було б сміливо назвати твором у жанрі кризового менедженту, якби не один факт - йдеться про не про пересічну компанію, а про осередок магії посеред технологічної Кремнієвої долини. Людина, яка не мала жодного відношення до індустрії розваг, Голівуду чи мультиплікації, проведе читача крізь низку перепон, які стали на шляху дорослих мрійників, які більше за все хотіли у своєму житті розповідати свої неймовірні вигадані історії глядачеві.

Вам відкриється інша сторона найнезвичнішої компанії в світі. Ви дізнаєтесь про сімейну корпоративну культуру та про роль Стіва Джобса у виживанні тодішньої Pixar, яка десятиліття не приносила прибутку. Ви зможете одним оком зазирнути за лаштунки багатомільярдного мультимедійного бізнесу і дізнаєтесь, як купка гіків змогла створити цілковито новий вид бізнесу, якого боялась навіть Її Величність Корпорація Disney.

Ця книга - про велику і, мабудь, про найвизначнішу частину життя Лоуренса Леві та про його любов всього життя, яка мала ім’я Pixar.