2 декабря 2017 г. 13:34

5 50 уроків мудрості

Читав я відгуки щодо цієї книги. Вони були як схвальні, так і негативні. Щодо негативу висловлювались за надмірну увагу до раку, що книга навіює якусь депресію.
Не знаю. Як на мене, письменниця - оптиміст. До того ж - набутий оптиміст. Набутий через досвід прожитих років. І цим оптимізмом вона ділиться з читачем. Вона пройшла важкий шлях і тепер намагається цими уроками допомогти іншим пройти не так болісно, не з такими втратами... Як то кажуть - краще вчитись на чужих помилках. І виносити з усього урок. От це вона і намагається робити.

Так, для мене багато з цього матеріалу не нове тому, що вже прожив досить, щоб винести певні висновки. Але на деякі речі я все ж звернув увагу. Можу відмітити цікаві уроки: 4, 10, 13, 21, 26, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 45, 48, 50. Та й з іншого можна почерпнути цікавої інформації. Читається книга легко. За браком часу прочитав за кілька днів, та якщо був би вільний день - вона була б за нього і прочитана. Сиджу, дивлюсь на неї, і розумію, що повернусь до неї. І відчуваю, що найближчим часом. Просто дуже зручно відкрити на урокові, який тобі зараз потрібен.

Після цієї книги, а саме після 32 уроку про друзів я обдзвонив своїх друзів і поцікавився як вони. Через свою вічну зайнятість ми нехтуємо близькими людьми. А це ж не так важко - приділити хоча б 10 хвилин і поцікавитись як вони. Мені дякували, що подзвонив і мені було добре на душі. І таких висновків можна дійти і з інших уроків.
Кожен знайде для себе щось нове. Це така собі методичка як правильно жити.

То ж скоріше беріть її до рук і навчайтесь!
А для себе я зібрав трилогію книг. Тож навчання для мене продовжується!)