Ksyhanets

9 ноября 2017 г. 09:55

Ця розповідь захопила з перших сторінок. Дружба двох дівчаток, яка проходить крізь роки і певні випробування. Дружба, в якій присутня конкуренція першості, але навіть не зважаючи на це вона допомагала кожній з них ставати кращою, виробляти або вдосконалювати свої навички. Ця конкуренція мене захопила і вже просто було цікаво, як все буде розвиватись далі. Але з часом йя конкуренція почала приглушуватись і крізь неї все більш чітко проглядалась справжня дружба.

Я з жахом і одночасно з радістю поглядала на кількість сторінок, що лишились. Бо дуже хотілось дізнатись, чим все закінчиться. Але коли остання сторінка була прочитана, мене спіткало певне розчарування, що історія так різко обірвалась.

Вже пізніше я дізналась про продовження книги, й мій інтерес до книги знову спалахнув. Але коли я прочитаю другу частину про життя подруг - це вже буде зовсім інша історія, бо ще й невідомо, коли саме я до неї доберусь.

На русском языке

Этот рассказ захватил с первых страниц. Дружба двух девочек, которая проходит сквозь годы и определенные испытания. Дружба, в которой присутствует конкуренция первенства, но даже несмотря на это она помогала каждой из них становиться лучше, вырабатывать или совершенствовать свои навыки. Эта конкуренция меня захватила и уже просто было интересно, как все будет развиваться дальше. Но со временем их конкуренция начала приглушаться и сквозь нее все более четко просматривалась настоящая дружба.

Я с ужасом и одновременно с радостью смотрела на количество страниц, которые остались. Потому что очень хотелось узнать, чем все закончится. Но когда последняя страница была прочитана, меня постигло некоторое разочарование, что история так резко оборвалась.

Уже позже я узнала о продолжении истории, и мой интерес к книге снова вспыхнул. Но когда я прочитаю вторую часть о жизни подруг - это уже будет совсем другая история, потому что еще и неизвестно, когда именно я к ней доберусь.

Прочитано в рамках гри "Четыре сезона. Осень 2017. Осень в Пекине".