16 октября 2017 г. 11:40

Пам'ятаєте оте відчуття казки у передноворічну ніч? Або очікування свого дня народження, яке раніше супроводжувалося невловимою магією? Багато хто питає, куди воно зникло, але у мене також немає відповіді.
Я лише можу підказати, як його повернути, хоча б на невеликий час.
Учорашній вечір був надзвичайно затишним, добрим та по-дитячому щасливим. Усе завдяки найцікавішому підручнику в моєму житті - "Фантастичні звірі і де їх шукати".
Ця маленька книга привідкриває нам одну з частин чаклунського життя. Читач може дізнатись, які ж звірі населяють землю, кого взагалі можна відносити до цієї категорії. Нарешті (!) розкривається таємниця чудовиська Лох-Несс і Йеті.
Я читала книгу самого Гаррі Поттера, який разом із Роном робив помітки на сторінках, а передмову написав не хто інший як Албус Дамблдор, магія, правда ж?
І наостанок корисна порада: "Укус пляпазура має незвичний побічний ефект: його жертві протягом тижня перестає щастити. Тож якщо вас раптом вкусив пляпазур, терміново скасовуйте будь-які парі, суперечки, всі ризиковані угоди, бо ви обов'язково зазнаєте невдачі."
Однозначно 5 із 5.